Ekspres FAEMA E71 GTI

FAEMA E71 jest doskonałym narzędziem artysty kawowego. Połączeniem najlepszych cech, ale także pasji i umiejętności tych, którzy uważają, że kawa jest sztuką. Chcemy głośno i wyraźnie powiedzieć, że ci którzy znają i praktykują prawdziwą sztukę kawową mogą wybrać tylko FAEMA E71. Chcemy głośno i wyraźnie powiedzieć, że ci którzy wkładają do wszystkiego co robią swoje serce i rozum, mogą wybrać tylko FAEMA E71.


Superautomat WMF 1100 S

Pomimo niewielkich wymiarów ekspresu, spełnia on wszystkie wymagania stawiane automatycznym ekspresom do kawy WMF. Wyposażony jest w system spieniania mleka Basic Milk oraz dozownik gorącej czekolady, tym samym nawet najbardziej wyszukane receptury mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta za pomocą wygodnego ekranu dotykowego - z najnowocześniejszą koncepcją obsługi oraz inteligentną aplikacją WMF MyCoffee.Szokówka Irinox Multifresh®

Tego urządzenia nie da się opisać w 500 znakach, jest doskonałym narzędziem do każdej pracowni Cukierniczej, Manufaktury Czekolady czy Laboratorium Lodziarskiego.
Dzięki „Irinox Balance System” otrzymujemy produkty wyjątkowe – najlepiej jest skosztować przygotowanych w urządzeniu smakołyków.