Dressing Mango & Pomarańcza 280g
Świeży i owocowy dressing mango marki Stokes z nutką skórki pomarańczowej i posmakiem czarnego kruszonego pieprzu. Słodkie mango i gorzkawa pomarańcza czynią dressing wszechstronnym oraz idealnym do sałatek, a także do mięs. Spróbuj skropić nim kaczkę!
W ofercie dostępne także inne warianty smakowe. Wszystkie świetnie nadają się na dressing, marynatę lub dip.


Sosy w saszetkach
Dobra jakość zamknięta w jednorazowej, wygodnej saszetce. Tak w skrócie opisać można sosy Stokes w saszetkach.
Tradycyjny ketchup, majonez i sos BBQ, aromatyczny sos tatarski, a także niepowtarzalny w smaku sos daktylowy, dostępne w opakowaniach 32 – 40 g. Oceń nasze eleganckie opakowania i wygodne otwieranie – matowa powierzchnia zapobiega niepożądanemu wyślizgiwaniu się z dłoni i rozlewaniu sosu przy próbie otwarcia. Smak obroni się sam!
Wielkość opakowań dostosowana do potrzeb konsumentów. Nikt z nas nie lubi otwierania kilku saszetek ketchupu lub majonezu, żeby móc delektować się frytkami z ulubionym dodatkiem. Ponadto oferując swoim klientom potrzebną im ilość sosu zamkniętą w jednej saszetce zamiast w czterech, oszczędzasz na koszcie opakowania. Nasze saszetki docenili już najwięksi - można je spotkać na meczach piłkarskiej Premiership i w pierwszej klasie British Airways.
 
Pełna oferta dostępna na:
www.tajemnice-kuchni.pl
lub pod nr tel. +48 508 866 695